pondělí 28. října 2019

Vichy Liftactiv Supreme

Krásný pondělní večer :)


Podle posledního příspěvku jsem sem nic nevložila už dva a půl roku. Kdo by byl řekl, že už je to tak dlouho :)) Slíbila jsem ale, že blog vzkřísím a že se vydá dermokosmetickým směrem, tak sem dnes jako téma prvního článku vložím svou anti-age péči. Je to jeden z nejčastějších dotazů, tak si zaslouží odpověď :)
Kolem Vichy jsem v práci chodila pár let s despektem. Mám citlivější pokožku a nikdy mě Vichy nelákalo. Většina výrobků je parfemovaná a to pro mě přece není. Oblíbila jsem si šampony, které má Vichy naprosto skvělé, ale péče o pleť? Chodila jsem kolem ní obloukem a ani mě nenapadlo ji vyzkoušet. Jenže… :) Čas si nevybírá, je neúprosný a já jsem na tváři začala vnímat první vrásky. Po vyzkoušení několika "konkurenčních" značek, které mi absolutně nesedly, jsem stála v koupelně se vzorky denního a nočního krému Liftactiv od Vichy. Oukej, vyzkouším to, zítra nejdu do práce, takže kdybych se osypala, nevadí. Dala jsem si po vyčištění noční krém a šla spát. A ráno jsem nevěřila svým očím. Pleť nejen, že nebyla osypaná ( a že mi k tomu stačí málo... ), ale byla krásně pružná, rozzářená, zklidněná. Ha! Dala jsem si tedy po ranním vyčištění pleti i denní krém a s nadšením sledovala, jak pleť nereaguje podrážděním, ale naopak jsem měla pocit, jako kdyby byla pleť spokojeně "nakrmená". Od té doby nedám na Liftactiv dopustit a protože už mám spotřebovaná dvě balení, můžu s čistým svědomím napsat recenzi. Navíc musím napsat, že jsem nikdy neslyšela tolik chvály na pleť, jako od doby, co používám Vichy. Je rozjasněná, pevnější, vypnutá, krásně tonizovaná a hlavně - vrásky na čele jsou mnohem mělčí!! Představím vám teď jednotlivé produkty, které používám a které tvoří moji každodenní rutinu v péči o pleť.

Liftactiv Supreme denní krém pro suchou až velmi suchou pleť


Variantu pro suchou pleť jsem začala používat až jako druhou, první byla varianta pro normální a smíšenou pleť. Rozdíl mezi nimi vnímám opravdu jen v konzistenci a tato výživnější mi vyhovuje víc. Produktu díky vydatnosti stačí opravdu maličko a do chladnějších měsíců bude perfektní. Obsahuje bambucké máslo a meruňkový olej, obojí známé pro svůj výživný a zklidňující účinek. Hlavní účinnou látkou je tu, stejně jako v nočním krému, rhamnose, což je poměrně vzácný deoxy-cukr, který podporuje stimulaci kolagenu a elastinu v pleti a stimuluje také obnovu kožních buněk. Má protizánětlivý účinek, zklidňuje i podrážděnou pleť a zpomaluje stárnutí. Je nedráždivá. Vysoký obsah rhamnose v Liftactivu má za následek i to, že pokud si náhodou krémem přetřete rty, budete je mít sladké :) Obsahuje také kofein, který má povzbuzující a drenážní účinek. 


Liftactiv Supreme noční krém 


Oproti dennímu krému je vydatnější a víc "klouzavý". Konzistence je poměrně dost výživná, jak je u nočních krémů obvyklé. Stejně jako denní krém obsahuje vysoké množství rhamnose a meruňkového oleje. Liftactiv Supreme oční krém


Tenhle oční krém je moje láska. Má totiž hutnější krémovou konzistenci a to je to, co miluju. Většina očních krémů bývá gelkrémová nebo gelová, ale já mám pak pocit nedostatečné výživy. A tohle je jako pohlazení :) Neobsahuje meruňkový olej, rozhodně v něm ale najdete rhamnose :) Krému díky vydatné konzistenci stačí maličko. 

Liftactiv Supreme Serum 10 oční krém se sérem pro růst řas 


Ačkoliv by se mohlo zdát, že jde jen o vylepšené složení, je tahle varianta péče o oční okolí výrazně jiná, než výše zmiňovaný kolega. Konzistence je gelkrémová a obsahuje rozjasňující složky, obal je s pumpičkou a obsahuje i zmiňované sérum pro růst řas. I on obsahuje vysoké množství rhamnose. Pro mě je málo výživný, já mam radši ten první zmiňovaný, neposoudím tedy účinek na růst řas. Kdo má ale raději lehčí konzistence, vřele doporučuju.


Shrnutí:


Vichy Liftactiv Supreme vřele doporučuju každé ženě od 30 do 50, která se rozhodla řešit vrásky, ať už ty jemné nebo ty hluboké. Já na své pleti po vypotřebování dvou balení vnímám velký rozdíl a všímá si toho i okolí. A to je přesně to, co od anti-age péče očekávám :) Řada obsahuje ještě sérum, které slouží jako koncentrovaná podkladová péče pod denní a noční krém. Sérum jsem měla jen ve vzorkovém balení a bylo ohromně příjemné, takže zvažuju jeho zařazení do každodenní péče :)

A to je asi vše :) Kdybyste měli ( třeba budou číst i muži :)) nějaký dotaz, ptejte se! :)


Mějte se krásně :)3 komentáře:

  1. 👍👍👍 tak tyto produkty pro suchou pleť mě hodně zaujaly, něco takového ráda v zimě vyzkouším. ☺

    OdpovědětVymazat
  2. Hurá blog zase žije!!! Díky Labradoorko :)

    OdpovědětVymazat
  3. Vichy jsem zkoušela a docela v pohodě. Už jsem věrná Mediku. Jsem ráda, ze blog ožil a těším se na vlasopoličku��

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mi dělají velkou radost, děkuju :*