TOP 10 - nehty

Dermacol Neon Love
Essie Topless&Barefoot
Eveline 8v1
China Glaze Flip Flop Fantasy
Gabriella Salvete 148
Miss Sporty 540
Nailperfect Soak Off Gel Polish system
OPI Infinite Shine Pretty Pink Perseveres
OPI Infinite Shine Unrepentantly Red
Orly Polishield

6 komentářů:

 1. Ahoj, koukám, že s laky máš velkou zkušenost, tak bych měla jeden dotaz. Mám zatím jen laky Essence, ale chtěla bych vyzkoušet nějaké lepší, kvalitnější, ale nevím u jaké značky začít.Mám určitý finanční strop, takže mě láká Color Club, BarryM, Nubar.. A nebo se mám rozšoupnout a jít do OPI, China Glaze, když mi jde o výdrž, schnutí, dobré lakování? Můžeš mi prosím říct, jakou značku bys podle tvých zkušeností vyzvedla. (nehledě na odstíny)Díky Zuzka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Zuzko, s Color Clubem a BarryM určitě chybu neuděláš :) Já za Nubar moc nekopu, jejich laky se mi odlupují, v podstatě mám ráda jen jeden efektovej. Strašně ráda mám ale i laky Gabriella Salvete, který i ty světovější značky občas strčí do kapsy :)
   Co se týká OPI a China Glaze, ty nakupuju většinou buď jen když je někde akce nebo když mají odstín, který nemůžu jinde sehnat. Za mě to totiž jinak žádný zázrak není :)
   Za opravdu lepší značku považuju třeba laky Zoya :)

   Vymazat
 2. Ahooj Labradooro, miluju laky stejně jako ty, nedávno jsem si koupila nalepovací lak, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím máš zkušenost. Já ho teďka použiju poprvé, tak nevím ani jak dlouho vydrží nebo jestli mám dávat podklad, ale jak všude blogerky avizují, tak bych asi neměla, jinak to nebude držet. Tak jsem se chtěla zeptat, jinak přeju hezký úterý a hodně zdraví :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nechceš udělat aktualizaci? Některé laky z top 20 už ani nemáš :). Neber to rýpavě, jen jsem zvědavá jaké laky je překonaly :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je neuvěřitelné množství informací týkajících se laků - a těch odstínů :)))

   Super!

   Budu sem nahlížet pravidelně.

   Ilona :)

   Vymazat

Vaše komentáře mi dělají velkou radost, děkuju :*