čtvrtek 18. srpna 2016

Opalovací péče Astrid

Krásné čtvrteční odpoledne :)

Před časem jsem dostala možnost vyzkoušet si nové produkty na opalování od značky Astrid. "Opalováky" od Astridu mám ráda už mnoho let, je to taková zlatá střední cesta v poměru cena/kvalita. A hlavně mám ráda jeho vůni, která mi tak nějak evokuje dětství :) No, takže když jsem dostala možnost otestovat nějaké novinky, ráda jsem souhlasila. Vyzkoušela jsem poctivě všechno, a tak vám dnes mohu uvést svoje zkušenosti s těmito přípravky na opalování/po opalování :)Astrid Sun Olej na opalování OF 6 je poměrně lehký olej obsahující beta-karoten, vitamíny E, C a F a několik přírodních olejů a výtažků. Dobře se roztírá, dodává pokožce zlatavý tón, ačkoliv sám o sobě nijak zabarvený není. Co oceňuji, je absence lepivosti a takového toho pocitu "igelitu" na pokožce, což je můj obvyklý problém při používání olejů. Ochranný faktor je pouze 6, což je nízká ochrana, doporučuji ho tedy používat na pokožku už opálenou, přivyklou na slunce. Líbila by se mi více "letní" vůně, třeba kokos. Olej voní nenápadně, takový slabý odvar krémů :) Je voděodolný.

Astrid Sun Hydratační mléko na opalování Easy Spray OF 20 je lehoučké tělové mléko ve sprej, které obsahuje stejné pečující látky jako olej. Rozstřik spreje je poměrně vydatný, není to taková ta mlha, kterou není potřeba rozmazávat. Krém se ale roztírá velmi dobře, nezanechává mapy, nelepí a příjemně "Astridovsky" voní :) Na obalu je uvedeno, že krém je voděodolný, po druhém koupání ale určitě doporučím krém aplikovat znovu. Ochranný faktor je 20, což je střední ochrana a poslouží dobře na pokožce s alespoň mírným základem. 


Astrid Sun Hydratační pleťový krém na opalování OF 30 je krém určený pro péči o pokožku obličeje. Pečující látky opět stejné, vůně také. Konzistence je hutnější, než výše zmíněné mléko a to mi trochu vadí, v létě mám ráda lehčí produkty. Nicméně roztírá se velmi dobře. Zarazilo mě, že se při aplikaci mám vyhnout očnímu okolí, které podle mě ochranu potřebuje asi nejvíc. Krém jsem aplikovala při roztírání i na oční okolí a víčka a bez problémů... Ochranný faktor je 30, tedy vyšší ochrana a bude vyhovovat i světlejší pleti s fototypem 1. Základem u opalovacích přípravků je samozřejmě hlavně aplikace PŘED opalováním, aby měly dostatek času na vstřebání se.

Astrid Sun Hydratační mléko po opalování je lehoučké tělové mléko krémovo-gelové konzistence, které je určené pro péči o pleť po slunění. Výrazně hydratuje, zklidňuje a citelně pečuje o zcitlivělou pleť po opalování. Krásně voní, něco mezi vůní zeleného čaje a aloe vera. Velmi dobře se vstřebává, nelepí a je příjemný i na obličej. Obsahuje d-panthenol, allantoin a bisabolol. 


Jak jsem psala už výš, mám opalovací přípravky od Astridu moc ráda už mnoho let. Ocenila bych i výrobky s OF 50 a pro pokožku se sklonem ke slunečním alergiím. Je škoda, že musím na začátku slunění používat jiný výrobek ( na který bude recenze taky, protože je dokonalý! ), to mi OF 30 bohužel nestačí ( blondýna, no ).

Co vy a opalovací přípravky Astrid? :)

Mějte se krásně :)

1 komentář:

Vaše komentáře mi dělají velkou radost, děkuju :*