úterý 25. března 2014

Salerm Hi Repair, rozkošné trio pro regeneraci vlasů

Krásný úterní večer :)

O kosmetice Salerm jsem toho už před lety četla dost a docela mě některé recenze zaujaly. V Čechách se o ní ale moc nevědělo, dostupnost byla mizivá a já, zarytý Lorealový vyznavač, jsem neměla potřebu zkoušet za každou cenu něco nového. Pak se mi ale dostal do rukou testovací balíček Salerm Hi Repair a já jsem trio určené pro regeneraci vlasů ráda vyzkoušela. A tady máte výsledky :)

V první řadě musím vypíchnout balení vzorků - to je prostě rozkošnost sama :D Papírová krabička je strašně krásná, kabelčička s obrázky vlasových nezbytností a i tubičky s produkty vypadají pěkně :) No a prostě jak je někde růžová, má to o sto bodů víc, než kdyby to bylo v jiné barvě :D


V krabičce se schovávaly tři produkty z řady Hi Repair + jeden bonusový, ale o tom vám napíšu jindy, ať se máte na co těšit :) Prvním z produktů byl šampon. Šampon má konzistenci bílého gelu, je tekutější, dobře pění a vlasy po něm vržou, neobaluje je. Sám o sobě neuhlazuje, což oceňuju. Velmi jemně, až neznatelně voní, cítím spíš chemii, než parfemaci. Druhým produktem je maska. Konzistence je krémová, hutnější, vydatná. Do vlasů se velmi dobře vpracovává, okamžitě vlasy uhladí a zjemní. Parfemace opět neznatelná. Třetím produktem je leave-in péče, tj, nesmývatelný produkt. Má gelovitou konzistenci a je cítit silně květinově. Použití je dvojí, buď jako nesmývatelná péče, nebo jako maska, která se použije po umytí šamponem a po chvilce působení se smyje. Do vlasů se okamžitě vsákne, nezatěžuje.Výsledky použití:

Šampon absolutně miluju!! Na mých vlasech totiž funguje neuvěřitelně dokonale. To, že jsou vlasy lehké první den po umytí, je klasika, ale že jsou takové ještě další dva dny, to se mi asi ještě nestalo. Jsou pružné, hydratované, lesklé, jak z reklamy. Uvažuju o plném balení, protože ten šampon je pecka. Regeneračních účinků jsem si nevšimla, ale za 1. od šamponu samotného ani nic takového neočekávám a za 2. mi těch 50 ml vystačilo na 5 mytí a na to na nějaké ozdravení vlasů málo.

Masku miluju taky. Vlasy po ní byly krásně hladké, perfektně rozčesatelné, rozhodně se mnohem míň cuchaly. Ani náznakem nezatížil a v kombinaci se šamponem mi vykouzlil opravdu vlasy jako ze žurnálu :) regenerační účinky opět těžko soudit, vzorek mi vystačil na tři použití a to se prostě účinky nestihnou projevit. Plné balení je trochu dražší, takže váhám, ale přemýšlím o tom až podezřele často :)) 

Leave-in kondicionér už mi tolik nesedl. Já teda obecně na konečky snesu máloco, co není čistý olej. Krémy, gely, stříkadla, to všechno mi vlasy spíš vysuší nebo slepí a konečky jsou pak suché a pichlavé. Nemůžu říct, že by byl tenhle leave-in kondiš špatný a vlastně mi ani nedělá nic z toho, co jsem popsala. On mi na těch koncích nedělá nic. Voní, nezatíží, neumastí, ale ani nevyhladí, nemám pocit, že by nějak hydratoval a extra pečoval. Při použití jako maska se jeho účinky nulují naprosto. Mám ještě asi půl tubičky, poctivě ho dodělám, ale o plném balení neuvažuju.Co vy a Salerm? Znáte?

Za poskytnutí vzorků děkuji e-shopu www.inhair.cz, kde je také možné zakoupit nejen tyto, ale i spoustu dalších produktů kosmetiky Salerm.

Mějte se krásně :)

4 komentáře:

  1. Neznám, vůbec, ale na ten šampón si mě nalákala :) Mně vlasy po mytí moc hezké dlouho nevydrží a pokud jo, tak je to z šampónu, který vlasy spíš vysušuje :( I když znám se, obvykle to, co mě láká, objednávám nebo kupuji půl roku a to, co nepotřebuji (třeba laky, ehm) si koupím hned, jakmile je vidím :D

    OdpovědětVymazat
  2. Salerm znám a chtěla jsem od nich vyzkoušet hydratační řadu :)

    OdpovědětVymazat
  3. Vůbec tuto vlasovou kosmetiku neznám, ale díky recenzi mě dost zaujal šampón, zjemnit vlasy bych opravdu potřebovala. :) SINSAY GIVEAWAY

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mi dělají velkou radost, děkuju :*