úterý 14. srpna 2012

Miss Sporty Miss Cocktail 003 Lingerie Shopping

Krásný úterní večer :)

Nedávno jsem vám tady ukázala lesk Miss Cocktail od Miss Sporty. Protože mě poměrně hodně nadchnul, při další návštěvě DMka jsem si vzala ještě jeden, v trochu jiném odstínu :)

Miss Sporty Miss Cocktail 003 Lingerie Shopping je světlounce lososový lesk s droboučkými stříbrnými pidistřípky. Přijde mi, že není tak lesklý jako jeho bráška, o kterém jsem psala minule. Nicméně pidistřípky nejsou na rtech cítit, lesk je naprosto hladký.

Na rtech je spíš transparentní, barvu nijak extra nedodá, je spíš nenápadný a díky třpytivosti dodá na objemu :)

Vůně opět nenápadná :)
Mějte se krásně :)10 komentářů:

 1. Tento je taky moc hezký :)

  http://sunnyym.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Taky jsem je recenzovala, jsou fakt super! Pripominaji mi MUFE lesky ktere stoji majlant:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá krásně! K tobě už nemůžu moc chodit, vždycky mě na něco navnadíš :D

  OdpovědětVymazat
 4. dnes jsem ho měla v ruce, v DM je ještě navíc provokativně zlevněný na 39Kč. Ale nakonec zvítězil zdravý rozum a putoval zpátky do stojanu. mám teď nových lesků povíc a je třeba nejdřív nějaké vypotřebovat.

  OdpovědětVymazat
 5. Mám ho doma už dýl, když jsem z obchodu přišla domů a zkusila, vůbec mě nezaujal, putoval do skříňky. Díky tvému článku jsem ho vytáhla a na rtech se mi líbí, je takový jemný =) Na zbytek léta bude fajn =))

  OdpovědětVymazat
 6. Přesně tenhle mám :) A k nemu ještě jeden takový malinově červený, nevím, co je to za odstín, protože jsem sloupla cedulku :D Oba jsou super, takové příjemné na rtech, vůbec nelepí a hezky voní :)

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mi dělají velkou radost, děkuju :*